POZNAJ DATĘ SWOJEJ ŚMIERCI
Przeżyte nami lata zachowują informację o dacie naszej śmierci.
Nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz
inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia.
Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie przeszłych i
teraźniejszych faktów i wydarzeń naszego życia, mamy szansę
ocenić popewnione błędy oraz zastanowić się nad przyszłością.rozpocząć test przepowiedzenia daty śmierci
 Copyright © 2008-2012   |   vsevidno.com   |   All rights reserved.
Sprawdź datę swojej śmierci, a potem - carpe diem - chwytaj dzień!

Długość życia zależy od nas samych - od naszego stylu i powagi sytuacji. Szczególnie ważną rolę odgrywają używki, które są przez nas stosowane. Mam tu na myśli alkohol, papierosy czy narkotyki.
Chociaż kto wie, czy życie po śmierci nie jest lepsze od tego, które przeżywamy teraz? Przecież po tej drugiej stronie nie ma tylu problemów, co w realnym świecie. Nikt nie będzie nam robił wyrzutów o niezapłacone rachunki czy zwyczajnie o nasz nieład artystyczny, w którym lubimy żyć i do którego jesteśmy przywiązani. Nikt nie wie co tak naprawdę czeka nas po śmierci, ale większość z nas ma nadzieję, że jest to coś lepszego i niespotykanego w ówczesnym życiu.

Myślisz, że śmierć czasem zagląda Ci w oczy? Poznaj date śmierci!

Możemy się zawieźć, ale wolimy nie myśleć negatywnie o życiu po śmierci, gdyż już teraz spotkało nas wiele nieprzyjemności i przykrości sprawionych przez drugiego człowieka. Również nie każdy z nas potrafi zrozumieć, dlaczego człowiek człowiekowi potrafi wyrządzić taką krzywdę - przecież tak samo jak nas w życiu po śmierci każdego najpierw czeka Sąd Ostateczny. Dla Boga wszyscy jesteśmy równi i nie ma podziału na polityków, prawników czy sprzątaczki. Także życie po śmierci w porównaniu do obecnego powinno być dla nas rajem.

Nie czekaj, aż śmierć cię ubiegnie, zobacz ile czasu ci zostało. Data śmierci

Umierać zaczynamy już w dniu narodzin. Wszystko i wszyscy skazani jesteśmy na śmierć, tylko to jak długo będziemy żyć ciągle jest dla nas tajemnica. Z coraz większą dokładnością potrafimy określić dotychczasowa długość życia "kosmosu", ile lat mieli ludzie, którzy dawno temu umarli, a także ile lat ma ścięte obecnie drzewo.
Potrafimy określić średnia długość życia rożnych gatunków zwierząt, sprawdź, które są długowieczne, a które giną po kilku godzinach. Zycie człowieka - istoty najwyższej, choć nie zawsze zasługującej na to miano - w wyniku postępu w rożnych dziedzinach, uległo zasadniczemu wydłużeniu. Wydaje się, ze rozwój cywilizacyjny ma zasadniczy wpływ na, ale czy do końca?

Im spadochron zawsze się otwiera! Dołącz do nich – datę śmierci!

Czy wiesz, które społeczeństwa maja najwyższą średnią długość życia i czy jest to zbieżne z rozwojem cywilizacyjnym? A co z osobnikami bardzo długowiecznymi, aczkolwiek żyjącymi poza tym nurtem cywilizacyjnym, w warunkach wręcz prymitywnych? Co wpływa na ich tak długie życie? Każdy chciałby znać przepis na długie i do tego szczęśliwe życie, ale wiemy tylko jedno i nie ulega wątpliwości, że wszyscy i wszystko wokół nas, skazane jest na śmierć.
  |   regulamin  |   strona główna  |