przepowiednie dla polski darmowy kalkulator długości życia

Poznaj swoja date śmierci za darmo, wiersze o torach kolejowych, zobacz kiedy umrzesz za darmo, poznaj datę smieci, poznaj swoją smierc, tragicznej śmierci.

przepowiednie dla polski

Przepowiednie dla polski... Większość z nas słyszy to słowo i myśli - bzdura, herezje, kolejna pożywka dla naiwnych... I tu rodzi się pytanie - czy do końca jesteśmy szczerzy? Czy nie kusiła nas nigdy wizja skorzystania z usług wróżki? Jak wielu z nas czyta horoskopy w prasie? Hmm... Pani Jadzia ze spożywczaka kilka razy w tym tygodniu wspominała o końcu świata w 2012 roku... Niby mnie to nie wzruszyło, ale... ziarno niepewności zostało zasiane. O co chodzi z tym końcem świata? I dlaczego akurat w 2012 roku ma nastąpić koniec mojego fantastycznego żywota? Czy jest sens dalej pracować? Może lepiej rzucić wszystko i zaszaleć? Dylematy...?
Nie ma co się martwić i wysłuchiwać różne przepowiednie, lecz należy wykorzystać czas na seks, naukę i pracę. Każde nowe przepowiednie można przeczytać i interpretować je tylko, pod kątem naukowym.

Z niecierpliwością powinniśmy oczekiwać przepowiednie dla polski z wielkiego zderzacza hadronów, bo one to staną się się źródłem wielkich przepowiedni dla nas.

Zjawiska w kosmosie opisuje bardzo dobrze równanie Heisenberga. Równanie Heisenberga jest, jak przepowiednia o stanie cząstki np. jako planety Ziemia. Z wyjątkiem czarnych dziur, które mają swój dodatkowy stan przyciągania i zamiany masy w energię. W związku z powyższym nie traćmy nadziei lecz oczekujmy przepowiednie od naukowców. Z niecierpliwością powinniśmy oczekiwać przepowiednie dla polski z wielkiego zderzacza hadronów, bo one to staną się się źródłem wielkich przepowiedni dla nas.
Po śmierci jest lepiej
przesłać wiadomość
Imię:
E-mail:
Wiadomość: