zegar śmierci

Czy wiesz kiedy będzie koniec świata i czas Twojej śmierci? Sprawdź zegar śmierci!

Pracujemy, jemu, śpimy i wstajemy rano, nie zastanawiając się nad dniem i porą jaka jest za oknem. Tempo życia powoduje że tracimy energię życia.

Można sobie poprawić jakość życia bo przecież tyle jest możliwości - żyjemy w erze praktycznie bez ograniczeń, więc dlaczego się ograniczamy – zajrzyj do repertuaru kina w swoim mieście, zabierz rodzinę na spacer do parku. Jedząc pyszne lody zobaczysz niezapomniany uśmiech żony i dziecka, to waśnie pozwala na zapomnienie o tym, że - jeśli umrzemy, jeżeli czas naszego zegara śmierci nas dogonił i choć jest to nieuniknione - można się cieszyć że życiem, kochać innych ludzi. I jak piękne słowa można przeczytać w starożytnej dezyderacie „…krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu nie zapominając o miłości bo jest ona wieczna jak trawa, i wyrzekając się przymiotów młodości żyć w zgodzie ze sobą i innymi…”
Tak więc data śmierci jest jak czas na zegarze śmierci, który wiecznie kroczy z nami czy tego chcemy czy nie. I tylko od ciebie zależy jak wykorzystasz dany czas przez Boga.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad długością swojego życia? Nie byłeś nigdy ciekawy gdzie się to stanie? Nie przerażała Cię ta niewiedza - to, że możesz nie być odpowiednio przygotowany? Nie rozmyślałeś nad tym, czy istnieje jakiś zegar śmierci, który tyka codziennie i skraca Twój byt o sekundę, minutę, kolejną godzinę? Po wypaleniu papierosa, po łyku kawy, po każdym stresie czy też imprezie na której jest alkohol - nie zastanawiasz się, ile Ci jeszcze zostało? Otóż możesz już dzisiaj obliczyć jak długo jeszcze będziesz żył! Naukowcy odkryli specjalny 'kalkulator śmierci', który obliczy z dokładnością co do minuty długość Twojego życia. Odpowie na pytanie, na które nawet najstarsi uczeni nigdy nie potrafili odpowiedzieć. Bez badań, pigułek, pobierania krwi czy też innych zabiegów - wystarczy, że odpowiesz całkowicie szczerze na zadane pytania.

Wejdź i zobacz najnowocześniejszy, najlepszy i najdokładniejszy Zegar Śmierci.

Wiadomości o pogrzebie i cmentarzach.

Info o przepowiednie.
Poznaj czas i dowiedz się jak zapobiec końcowi i zostać wbrew przeznaczeniu najstarszym człowiekiem na Ziemi!

Zegar śmierci tyka dla mężczyzn szybciej niż dla kobiet. Powyższe stwierdzenie nie dziwi, gdyż powszechnie wiadomo, że długość życia mężczyzn nie pokrywa się z długością życia pań. Na korzyść tych drugich.
Czy jednak rzeczywiście na korzyść? I jak to jest, że kobiety chociaż żyją dłużej to jednak szybciej się starzeją? Brzmi dziwnie i nielogicznie? Tylko z pozoru. Wszak mężczyzna w wieku 40 lat może być interesującym nie tylko dla swoich rówieśniczek, ale także dla kobiet o wiele od siebie młodszych. A ile kobiet tzw. "czterdziestek" może być interesujących dla mężczyzn od nich młodszych? Przy założeniu, iż nie są to panowie, którzy w owych kobietach widzą przede wszystkim doskonałe źródło swojego utrzymania, ich ilość jest raczej znikoma. Nic tak nie dodaje mężczyźnie uroku jak odrobina siwych włosów na jego skroniach.
Jeśli owe siwe włosy pojawią się na skroni przedstawicielki płci pięknej, powodują u niej niepokój rosnący wprost proporcjonalnie do ilości wciąż przybywających srebrnych kosmyków. Zegar śmierci tyka dla panów szybciej niż dla kobiet jednak to te drugie owo tykanie słyszą głośniej... i dłużej.


kalkulator długosci zycia motyw śmierci w literaturze i sztuce kim będziesz po śmierci - straszne historie - zegar miłości - zegar życia śmierć tragiczna życie po śmierci książka
przewidywana data śmierci - niewyjaśnione śmierci długość życia co jest po śmierci śmierć na boisku piłkarskim życie po życiu książka - zjawiska paranormalne
śmierć na drodze zdjęcia - smierc na drogach śmierć łóżeczkowa anioł śmierci film dopóki śmierć nas nie rozłączy szybka śmierć
ostatni wyrok śmierci w polsce najgłupsza śmierć śmierć i co dalej film o karze śmierci śmierć blog