Główna Newsy O nas Mapa

  serwis newsowy
     serwis newsowy

Życie po śmierci.
Życie po śmierci – fantazja czy prawda? Pytanie o duchową formę życia zadajemy sobie wszyscy, ale nikt z nas nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić faktu istnienia niematerialnego bytu. Najbliżsi prawdy są ci, którzy otarli się o śmierć i w momencie balansowania na pograniczu życia i mary spotkali swoich zmarłych bliskich sobie ludzi i widzieli otwierający się przed nimi inny wymiar egzystencji. Ci, których dotknęło to zjawisko są pewni życia po śmierci i nie boją się już przejścia na drugą stronę. Sceptycy natomiast twierdzą, że są to wyładowania elektryczne mózgu i w momencie wygasania jego aktywności dają podobne wizje u większości umierających ludzi. Zwolennicy życia po śmierci oraz realiści odnośnie tego tematu toczą ze sobą spory poparte różnymi argumentami. Jednak w zagadnieniu dotyczącym życia po śmierci pewne jest tylko to że jego tajemnicę prędzej czy później odkryjemy w końcu wszyscy.
Każdy zastanawia się jak żyć zdrowo i długo. Każdy powinien spać 8 godzin wtedy organizm dobrze funkcjonuje. Mózg więcej zapamiętuje więcej która zdobyliśmy przed snem. A jedzenie? Każdy powinien jeść według grupy krwi. To najlepsza dieta. Nikt się nie musi głodzić. I jeżeli będziemy się dobrze prowadzić to sukces gwarantowany. Tutaj dowiesz poznasz datę swojej śmierci. Wypełnij krótki test śmierć. Otrzymasz wynik który na pewno ciebie zainteresuje. Nie czekaj. Wypełnij teraz. Wypełnij krótki test aby określić czas śmierci, kiedy do ciebie przyjdzie. Nie czekaj. Już teraz. Czekamy na ciebie :.
Sprawdź czy dożyjesz jutra! Czy wstajesz rano i zastanawiasz się co masz zrobić w ciągu dnia? Czy przechodząc przez ulicę ostrzegasz się nadjeżdżających pojazdów? Czy zapiąłeś pasy w samochodzie dziś rano? Czy napisałeś już testament? Czy zastanawiasz się ile czasu Ci jeszcze pozostało? Czy chciałbyś poznać datę swojej śmierci? Poznaj datę swojej śmierci już dziś. Nie odkładaj tego na jutro! Jutro może być za późno...
Straszny wypadek .
Dziś około godziny 12 miał miejsce straszny wypadek, uczestniczyły w nim dwa autobusy – jeden wiozący dzieci na wycieczkę, drugi zaś – piłkarzy. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 7 niedaleko Płońska, tragiczną śmierć poniosło 37 osób, a 27 jest ciężko rannych, do wypadku doszło najprawdopodobniej z powodu gęstej mgły, oraz nieuwagi kierowcy wiozącego piłkarzy.
Polski artysta Borys C. zgodził się na rozmowę, po tym jak w jego życiu zdarzyło się coś niepowtarzalnego. Minęło już 5 lat od tego wydarzenia, lecz Borys C. dopiero teraz odważył się o tym porozmawiać. Kim będziemy w przyszłości? - To pytanie pojawia się od pokoleń w głowach młodych ludzi. Najczęściej nie potrafią znaleźć odpowiedzi, ponieważ są nieświadomi swoich predyspozycji. Wybierają różne drogi edukacji, a wszystko po to, by być w przyszłości kimś, ale czy naprawdę są w stanie sami właściwie wybrać? Wątpliwości może rozwiać rozwiązanie testów. Z nich dowiedzieć się można o swoich uzdolnieniach, dlatego warto szukać podpowiedzi we współczesnej skarbnicy wiedzy nazywanej internetem. Zyskana w ten sposób wiedza pozwoli nam ocenić, czy powinniśmy szukać pracy w maglu, czy raczej na stacji kosmicznej. Wydawca by się mogło, ze różnica jest ogromna, ale to tylko złudzenie. Wystarczy kilka lat nauki, zapał i chęć, ale najważniejsze, by zdać sobie sprawę, jakie posiadamy predyspozycje, póki jeszcze jest czas na decyzje o wyglądzie naszej przyszłości, która zależy tylko od nas. Zatem do dzieła!
Czarna śmierć.

Śmierć... Straszna? Czarna? Kolorowa?

Wiek XXI – nieoceniony postęp technologii, nauki. Wiek eksperymentów, burzy mózgów, dynamicznie rozwijających się portali społecznościowych. I nagle wszystko staje się szybkie, nieokiełzane... Ciągły pośpiech, stres, brak czasu na życie sprawia, iż niektóre tematy stają się nie mile widziane, aby o nich rozmawiać. Jak w dzisiejszych czasach myśli się o śmierci? Czy musi być czarna? Do czego prowadzi śmierć? W niektórych plemionach śmierć osób była traktowana jako błogosławieństwo, jako pełnię szczęścia. Obcowanie z zmarła duszą było uczczone śpiewem, tańcami... a dziś..? Dziś czarna śmierć to temat tabu, którego lepiej nie poruszać, lepiej udawać, że nie istnieje, że jej nie ma, że mnie nie dotyczy... Może właśnie dlatego śmierć jest czarna, bo nikt nie ma czasu jej zrozumieć...
Na pewno większość z nas podróżowała kiedyś po mieście tramwajem i dobrze wie jakie to uczucie. godzina 8.00 mnóstwo ludzi spieszących do pracy, dzieci do szkoły i tak dalej. Jednym słowem ścisk przeokropny. Rusza... a na ciebie wpada starsza pani z torbami, odwracasz się a za tobą młody koleś z pitbulem. Zauważasz wolne miejsce na którym nikt nie chce usiąść, podchodzisz i widzisz świeżo wymalowane czarną farbą HWDP. Kiedy jest już przesądzone że będziesz musiał stać, pojawiają się kolejne rzeczy które Cię zirytują do reszty zanim wysiądziesz. Kasowniki biletów co prawda nie wszystkie wydają taki dźwięk, że będąc na lekkim kacu wydaje Ci się jakby ktoś z karabinu strzelał. Koła hałasujące w zakręcie jakby kto blachę ciął. Niedomykające się drzwi ze starości które klekoczą. I najgorsze: sygnał że zamykają się drzwi, no umarlaka by obudził!
Można temu zaradzić na kilka sposobów:
1. jeździć gdy jest bardzo mało ludzi kiepski pomysł jeśli chcesz gdzieś być na czas
2. wsiąść w autobus jedyne czego się pozbędziesz to hałasu, poza tym bez zmian
3. jeździć swoim autem wygoda jak trzeba, jeśli stać cię na paliwo, parkomaty, mandaty; to spoko
4. włożyć słuchawki w uszy, ustawić muzę na ful żeby zagłuszyła wszystko.
Niestety to ostatnie chociaż najbardziej optymistyczne odradzamy gdyż może uszkodzić słuch a Twoje zdrowie nie jest nam obojętne. Dlatego prowadząc wieloletnie badania zauważyliśmy, że nic tak nie uspokaja człowieka jak wiersze. Zauważmy że Ci którzy mają problemy miłosne sięgają po wiersze o tematyce miłosnej. Ci którzy chcą uciec od realnego świata zagłębiają się w wiersze fanatyczne. Zapytacie pewnie a czy jest coś na okropną jazdę tramwajem? Owszem jest. To wiersze o torach kolejowych. Gdy się wczytamy w taki wiersz z pewnością jazda sprawi nam przyjemność. Zatem nie pozostaję mi nic innego jak życzyć miłego czytania;
Cytaty o życiu i śmierci.
Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? Czy sensem życia jest śmierć? A może śmierć to początek życia? Ile udziału w tych rozważaniach ma nauka a ile wiara? Wiele wybitnych postaci od wieków zadają sobie te pytania. Co o życiu i śmierci powiedzieli najwięksi myśliciele i filozofowie? Poznaj ich słowa. Dowiedz się, co oni o tym sądzą. Zatrzymaj się na chwilę, spójrz wysoko w gwiazdy, zamknij oczy i zanurz się w wir słów, dotykając historii...
To jest właściwe miejsce, aby poznać najbardziej znane cytaty o życiu i śmierci, które kiedykolwiek były wypowiedziane. Co myślał o tym Albert Einstein? W co wierzył Adolf Hitler? Co zapisał Jan Paweł II? A co pozostawili Platon i Arystoteles? Przejdź po pętli niekończących się pytań i znajdź odpowiedzi.
Chcesz się dowiedzieć kiedy czeka Cię śmierć? Bardzo ciekawe... Boisz się? Myślisz że to żarty. Ale to prawda jeśli chcesz się przekonać to sprawdź... Chyba że wolisz zostawić to w niepewności wszystko zależy pd Ciebie. Nie zwlekaj zobacz jaka śmierć Cię czeka, kiedy nadejdzie ta śmierć.
Bądź Panem swego życia!Od dziś to właśnie Ty możesz poznać datę swojej śmierci!Mieć pełną kontrole nad czasem i własnym życiem. Właśnie teraz kiedy masz taką możliwość poznać dokładną datę swojej śmierci możesz zaplanować swój bardzo cenny czas.
Nie zwlekaj życie jest takie ciekawe. Nie warto oglądać się na innych. Bądź pewien jak żyć i jakim tempem bo masz wybór i możliwości. Pamiętaj. Tylko Ty decydujesz czy chcesz to wiedzieć. Po co ta niepewność. Sprawdź datę swojej śmierci i bądź pewien już dziś!
Jeśli obawiasz sie każdego dnia wychodząc z domu o swoje życie, to jest strona dla ciebie. Sprawimy że przestaniesz sie obawia każdego dnia o swoje życie. Tylko dzięki nam udowodnisz sobie że twoje życie będzie długie i drogocenne. Przestaniesz martwic się o to co nie ważne. My ujawnimy się długość twojego życia, wystarczy tylko że wejdziesz w stronę i uzupełnisz kilka ważnych danych. Sprawdź, warto.
Przelicznik śmierć.
Czy jest ktoś kto nie chciałby wiedzieć daty swojej śmierci? Czy gdybyś ją znał inaczej odbierałbyś otaczający Cie świat? A gdyby zostało Ci kilka dni życia? Co byś z nim zrobił? Dowiedz się czy grozi Ci przedwczesna śmierć, a może będziesz w stanie jej zapobiec. Czasami wystarczy tylko zmiana trybu życia. Dzięki naszemu przelicznikowi śmierci jesteśmy w stanie określić przybliżoną datę twojego zejścia z tego świata. Będziesz wiedział ile czasu zostało Tobie na załatwienie swoich przyziemnych spraw. Z śmiercią nie wygrasz ale teraz masz możliwość się na nią przygotować.
Bądź szybszy od śmierci! Z nami śmierć Cie nie zaskoczy!
Na pewno każdy z nas zastanawiał się chociaż raz w życiu, co go czeka w przyszłości? Jaki będzie świat za kilka lat, co się wydarzy i co przyniesie nam życie?
Pytanie to zadajemy sobie wszyscy i wciąż szukamy na nie odpowiedzi. Czy będę biedny czy bogaty? Ile będę miał dzieci? Z kim zetknie mnie los? Sam też zadałem sobie to pytanie kilka razy i w pewnym stopniu znalazłem odpowiedź. Każdy ma plan na życie i stara się go realizować, każdy też ma marzenia i dąży do ich spełnienia. Mamy cele i wartości w życiu którymi się kierujemy i być może właśnie w tym należy się doszukiwać wskazówek, które podpowiedzą nam jaka przyszłość nas czeka.
Jest jednak coś co nas ogranicza. A właściwie przypomina o tym, że nic nie trwa wiecznie. To zegar czasu, który bardzo znacząco wpływa na nasze życie. Jednocześnie uświadamia nas, że życie przemija i tylko od nas zależy w jaki sposób to się stanie.
W poniedziałek 28 listopada 2010r. jak donosi miejska Komenda Policji w Sopocie niejaka Karolina K zabiła z premedytacją swojego 51 letniego ojca Kamila K. Mieszkaniec Sopotu został ugodzony nożem prosto w serce i wrzucony do morza. Córka na początku nie przyznawała się do zabicia własnego ojca, gdyż twierdziła, że była wtedy w domu. Niestety nikt nie potwierdził Jej alibi i trafiła do aresztu śledczego gdzie po głębszych przemyśleniach przyznała się do winy. Jak się okazało dostała ona duże odszkodowanie za śmierć ojca. Kamil K sam wychowywał córkę w skromnych warunkach mieszkalnych i finansowych. Karolina chciała iść na studia i dlatego potrzebne były jej pieniądze z odszkodowania jak twierdzi do lepszego startu w dorosłe życie. Karolinie grozi dożywocie.
Opisy o śmierci bliskiej osoby.
Często zastanawiamy się, jak poradzić sobie z nagłą zmianą w życiu spowodowaną śmiercią bliskiej osoby. Cały świat wydaje się być niesprawiedliwy, dlaczego tak się stało? Dlaczego spotkało to właśnie mnie? Nie możemy pogodzić się z zaistniałą sytuacją, uciekamy w ten cały ból i cierpienie. Najlepszym ukojeniem może być dla nas pielęgnowanie pamięci o najbliższych. Nigdy o nich nie zapomnimy, a po jakimś czasie nauczymy się z tym żyć. Pamiętaj - śmierć nie może być końcem i w cale nie oznacza ona zupełnej rozłąki z bliską osobą! Przynosi ona ogromne cierpienie, z czasem ukojenie, aż pozostaną tylko wspaniałe wspomnienia o człowieku, który był dla nas najważniejszy...
Są ludzie dla których warto żyć warto trwać i warto być linia życia jest różna jednych dobra jednych zła ale warto pamiętać o tym by oto życie dbać taki jest kalkulator liczenia lat życia. Kremy, maseczki i inne specyfiki które pomagają nam zatrzymać czas. Czy to możliwe? Wszystkie te rzeczy opóźniają starość ale czy da się ją powstrzymać. Ciągle próbujemy zatrzymać zegar śmierci. Czy odliczanie czasu ma sens. Czy nie lepiej iść razem z nim.
Często myślisz o śmierci? Zastanawiasz się co czeka Cię po tamtej stronie? A może masz talent pisarski i chciałbyś podzielić się swoją twórczością na temat umierania? Ten serwis jest dla Ciebie! Wejdź – czytaj i pisz proste wiersze o śmierci – wymieniaj poglądy i rozwijaj swoje umiejętności! Zostań wieszczem internetu o tej mrocznej i tajemniczej tematyce. Znajdź grupę odbiorców swojej twórczości i wyjdź do ludzi pokazując, jak można spełniać się jako artysta nie wychodząc z domu. Jesteś nieśmiały a chciałbyś podzielić się z innymi swoim talentem? Nie musisz wychodzić z domu! Zajrzyj do nas koniecznie! Całkowicie anonimowo stań się poetą czarnej poezji.
Wielu z nas stara się żyć pełnią życia, nie myśląc o tym co będzie jutro czy za kilka dni. Przychodzi taki moment kiedy wszyscy stajemy i zaczynamy się zastanawiać nad własnym życiem – moment śmierci bliskiej lub dalszej nam osoby. Tragiczna śmierć wstrząsa Nami bardzo, na takie zdarzenie nie można się przygotować, przychodzi ona nieoczekiwanie. Śmierć jest dla ludzi ogromnym przeżyciem, szczególnie gdy w tragedii ginie młoda, niewinna istota, która znalazła się po prostu w nieodpowiednim miejscu i czasie. Rodzina zmarłej osoby nie potrafi się z tym wszystkim pogodzić i zrozumieć jak to się mogło stać. Niespodziewana tragiczna śmierć wstrząsa wszystkimi ludźmi, którzy tracą bliskich czy znajomych. W tych niezwykle ciężkich chwilach potrzebujemy wsparcia innych osób, które będą potrafiły nas zrozumieć. Śmierć, która przychodzi do nas nagle zawsze jest ogromną tragedią dla bliskich zmarłego. w tych ciężkich momentach często padają pytania: dlaczego właśnie moje dziecko? czym ono sobie na to zasłużyło? Są to pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi, bo takie niestety jest życie człowieka, które zawsze kończy się śmiercią.
Proste wiersze o śmierci.
Śmierć dla wielu osób nadal jest tematem tabu, jednak po przeczytaniu tych niesamowitych wierszy zmienisz zdanie na temat śmierci. Każdy z nas przechodzi okres w życiu kiedy zdaje sobie sprawę, iż przestaje być nieśmiertelny i pewnego dnia umrze. Dzięki tym prostym wierszom o śmierci będziesz potrafił uporać się z traumą jaka kojarzy Ci się ze śmiercią. Proste wiersze o śmierci zafundują Ci niezwykłe chwile z lekką dawką humoru, prostotą i stylem. Dzięki temu przekonasz się jak łatwo i przyjemnie dosłownie pochłaniasz wiersze o śmierci. Jak już raz zaczniesz to nie będziesz mógł przestać. Polecam wszystkim. Naprawdę warto.
Wiersz śmierć ojca ukazuje nam miłość do własnego rodzica. Dopiero śmierć pokazała jak bardzo ojciec był kochany. Jaka pustka została w nas samych. Wiersz ukazuje miłość, strach, tęsknotę. Ale również bezsilność w zderzeniu z rzeczywistością w której już nigdy nie będzie przy nas pomocnej dłoni ojca. Ukazany jest lęk autora przed dalszym życiem.
Strona poświęcona pojęciu śmierci w ciekawy sposób przedstawia nam koniec życia jako coś, co warto poznać. Życie jest ciekawe,ale jak się okazuje również śmierć ma wiele tajemnic,które warto rozwikłać. Wchodząc na stronę poświęconą pojęciu jak poznać swoją śmierć, można przełamać bariery i pogodzić się z tym co nieuniknione. Strona ta głównie poświęcona jest osobom panicznie bojącym się pojęciu śmierci i wszystkiemu czego jej dotyczy. Oprócz wszystkiego tego co dotyczy samej śmierci, można dowiedzieć się czegoś o sobie, jak chociażby jakie są nasze reakcje na to zjawisko. Bo chociaż śmierć spotykamy na każdym kroku, to tak naprawdę niewiele o niej wiemy i nie umiemy do niej przywyknąć. Jest to dla nas zjawisko nie poznane i niezrozumiane. Także warto jest zapoznać się i informacjami jakie ma nam do zaoferowania strona poświęcona poznaniu swojej śmierci.
Gdy zasypiam w moim sercu widać anioły. Jego skrzydła są jak schody do raju by w niebie pocałować twoje usta. Gdy dotykam je jej imię gwiazdami okładają się lekkim promykiem słońca oświetlają twoje anielskie imię.
Kalendarz śmierci.
Nie musisz obawiać się już że nie zdążyć przed śmiercią skoczyć ze spadochronu i przeżyć wycieczki swoich marzeń. Naukowcy na podstawie wieloletnich badań po wielu konsultacjach skonstruowali narzędzie dzięki którym precyzyjnie – na podstawie swojej daty urodzenia – wyliczysz swoją datę śmierci. Nazwali go Kalendarz śmierci. Bez problemu zrealizujesz swoje najskrytsze marzenia planując je tak – aby na wszystko starczyło czasu.
Ty też możesz dowiedzieć się kiedy opuścisz ten ziemski padół. Wiele razy zastanawiałeś się pewnie jak to będzie i czy zdążysz się przygotować na czas, który dosięgnie każdego z nas. Dzięki zegarowi śmierci teraz jest to możliwe. Wystarczy, że podasz datę urodzenia a nasz program podpowie Ci kiedy kostucha zapuka do Twoich drzwi. Zegar śmierci pozwoli Ci przygotować się na to co nieuchronne. Będziesz mógł zabezpieczyć swoich bliskich, spisać testament, pomedytować by godnie odejść z tego świata. Zegar śmierci może jednak przewrotnie spowodować, że wydasz wszystkie swoje oszczędności, bo uznasz że nagle stałeś się hedonistą i trzeba żyć chwilą. Jak będą wyglądały Twoje ostatnie dni zależy tylko od Ciebie.
Czy zastanawiałeś się ile ci życia pozostało? Teraz możesz to sprawdzić kliknij i sam się przekonaj.
Musimy się zdecydować i nauczyć podejmowania ważnych decyzji. Decyzji które w diametralny sposób wpłyną na nasze życie i przyszłość. Coś co robimy dziś, procentuje pozytywami lub problemami jutro. W życiu nie ma prostych ścieżek na skróty, rozpędźmy się jak najszybciej, dobijmy do końca z podniesioną głową i z uśmiechem na ustach. Jeżeli jutra nie będzie starajmy się przeżyć życie najlepiej jak potrafimy. Marzeń, determinacji i otwartego umysłu nikt nam nie zabierze. Znajdźmy złoty środek i równowagę pomiędzy naszymi planami, a tym co nas spotyka. Popełniajmy błędy ale nauczmy się z nich brać lekcję, naprawiajmy je. Idźmy z podniesionymi głowami do przodu, do następnego zakrętu. Tylko tak możemy wygrać tą walkę ze złym wilkiem, z sobą samym. Świat jest w naszych rekach. Zbudujmy solidną konstrukcję opartą na emocjach i uczuciach. Ograniczenia nie są w stanie nas powstrzymać. Nawet w najgorszych sytuacjach, najgorszych, trudnych momentach można znaleźć pozytywny promień.
Co po śmierci?
Otóż nikt tego nie wie. Każdy z nas od niepamiętnych czasów boryka się z tym pytaniem. Odpowiedź zawarta jest w pismach religijnych, wierszach czy naukach. Nikt tak naprawdę tego nie wiem. Paradoksalnie wszyscy dowiemy się o tym wcześniej czy później. Śmierć jest nieodłączną częścią życia. Kręci cię medycyna, sekcja zwłok,rozprawy sadowe, lubisz śledzić najnowsze informacje zobacz teraz u nas Michael Jackson i jego życie po życiu.
Ludzie zawsze powtarzają, że sport to zdrowie. Bieganie, pływanie, jazda rowerem, czy ostatnio modne nordic walking to cześć naszego życia. Ale czy rzeczywiście tak jest. Zobaczmy chociażby na ostatnie doniesienia telewizyjne. Sportowiec jak to pięknie brzmi, ile godzin, dni poświęca na to by osiągnąć swój wymarzony sukces. Ale czy robi to według praw swojego organizmu? Hmmm, i tu pada pytanie, czym jest tak naprawdę sport, co nam daje, jaki ma wpływ na nasze życie, a co najgorsze dlaczego ma tak znaczący wpływ na jego koniec. Ilu młodych sportowców musiało odejść. Śmierć dosięga ich wszędzie, podczas treningu, zawodów, zwykłego spaceru. Ale czy zastanawialiście się dlaczego tak się dzieje, jakie są jej przyczyny, w jakich sytuacjach musieli odejść. Czy jest jakaś metoda żeby temu zapobiec, metoda wyboru miejsca i czasu.
Pewien procent społeczeństwa na całym świecie spotyka depresja życiowa. Zazwyczaj są to mieszane uczucia do wszystkiego co nas otacza, wywołane poprzez jakieś zdarzenie. Najczęstszymi przypadkami jest tematyka śmierci. Wtedy ludzie myślą: co by się stało jak by mnie nie było lub jak to jest po tej drugiej stronie. Zaczynając od blogów, serwisów społecznościowych kończąc na prawdziwych historiach. Cytaty są bardzo sławnym i dogłębnym dotarciem w sens życia człowieka. Dlatego każdy sięga po ten temat.
Odkryj swoje prawdziwe JA! Porzuć wszystko, co Cię blokuje, hamuje, nie pozwala na bycie takim, jakim jesteś w swoich marzeniach. Uwolnij się od wszelkich nie można, nie wypada, bądź wreszcie sobą!. Tylko dzięki nam może się to udać. Gwarantujemy 100% powodzenia i 100% satysfakcji. W gronie naszych klientów na pewno są także Twoi przyjaciele, sprawdź. Jedyna szansa, której nie możesz przegapić, jeśli chcesz żyć pełnia życia! Nie zmarnuj jej i znajdź się w gronie 32 547 osób, które tylko w ostatnim miesiącu skorzystały z tej możliwości porzucenia swojego dawnego JA, porzucenia swojego dotychczasowego ciała. Nasze osiągnięcia poparte są wieloma wynikami badań wybitnych naukowców, oraz opiniami rzeszy zadowolonych klientów. Wystarczy tylko jeden krok, abyś znalazł się wśród nich. Zrób to! Taka szansa już się nie powtórzy! Zostaw za sobą dotychczasową szarą, nieciekawą osobowość. Życie jest zbyt piękne i krótkie, aby żyć w ten sposób. Zastanawiasz się jeszcze? Rozejrzyj się dookoła, niczym nie ryzykujesz. Zmień swój wizerunek i juz zawsze pozostań uśmiechnięty, zadowolony i spełniony. Zaufaj nam i spróbuj, potem możesz juz tylko żałować, że nie wykorzystałeś swojej jedynej, niepowtarzalnej szansy. Czekamy na Ciebie!!!
Przewidywana data śmierci.

Ile czasu Ci zostało? Ile lat będziesz żyć?

Kiedy nadejdzie kres Twojego ziemskiego bytu? Dowiedz się kiedy umrzesz. Poznaj datę Twojej śmierci – Twoją wyrocznię. Zaspokój swoją ciekawość. Każdy z nas zadaje sobie pytanie kiedy nadejdzie ten dzień?, kiedy nadejdzie ta chwila przed którą nie da się uciec, nie ma odwrotu? Kiedy nadejdzie ten dzień ostateczny.
Już dziś dzięki naszemu serwisowi możesz się dowiedzieć, odpowiedzieć sobie na to pytanie, zaspokoić swoją ciekawość, a może coś więcej? Być może dzięki tej wiedzy postanowisz odmienić swoje życie. Może dzięki temu zaczniesz inaczej żyć – lepiej, może zaczniesz cieszyć się życiem korzystać z niego, po prostu być osobą szczęśliwą. Być może zaczniesz bardziej dbać o siebie, o swoje zdrowie, życie o rodzinę. Zaczniesz cieszyć się drobnymi rzeczami, doceniać to co masz, dostrzegać piękno życia, radość istnienia. Nabierzesz ochoty do życia. Dowiedz się już dziś kiedy pisana jest Ci śmierć. Odkryj tę najskrytszą tajemnicę, przygotuj się na ten dzień. Już dzisiaj zyskaj tę tajemną wiedzę. Dowiedz się kiedy umrzesz – poznaj datę swojej śmierci.
Zatrzymać zegar czasu nie możliwe? Ale można go spowolnić. Dzięki nam to możliwe. spróbuj za darmo. Na pewno nie widziałeś tego. Jesteś ciekawy kliknij. Albo nie niech inni będą pierwsi. A z resztą nie ważne. Zapomnij o tym. Serfuj gdzie indziej!
Śmierć jest wpisana w nasze życie od chwili narodzin. Kiedy jesteśmy młodzi, nie przywiązujemy do tego uwagi. Żyjemy pełnią sił. Z wiekiem jednak zaczynamy dojrzewać do świadomości, że wcześniej czy później nasze życie dobiegnie kresu. Zaczynamy się zastanawiać, czy chcemy wiedzieć kiedy umrzemy. Czy ty czytelniku chcesz wiedzieć kiedy umrzesz? Czy chciałbyś mieć taką możliwość zaplanowania swojego całego życia? Posiadając informację, ile mam jeszcze zostało może rozważniej byśmy podchodzili do wszystkiego, co nas otacza. Może byśmy bardziej doceniali to, co jest nam dane przeżyć. Zapewne więcej czasu postaralibyśmy się poświęcić naszym bliskim. Zanim nas zabraknie, dać im wskazówki, co tak naprawdę jest cenne i istotne. Ale czy chcieli by nas w tej kwestii posłuchać? Pamiętając siebie samy, z czasów, kiedy byliśmy młodzi i gniewni; mielibyśmy przeświadczenie, że pewnie nasze słowa nie wywarły by na nich żadnego wrażenia. A może jedna tak? Sami przecież by też wiedzieli, kiedy nadejdzie ich czas. Też przecież by wiedzieli, kiedy umrą. Ale czy to byłoby takie dobre…
Jaka będzie twoja śmierć?
Nikt tak naprawdę nie myśli o śmierci.
Omijamy ten temat, jakby go nie było. Wiemy, że umierają obok nas chorzy i starzy ludzie, giną w wypadkach. A czy nas to dotyczy? Oglądamy w TV wojny, kataklizmy, zamachy, a czy pomyślimy, że i nas może to spotkać? Czy zastanawiamy się - jaka będzie nasza śmierć? Może uda nam się odpowiedzieć na to pytanie. Chcesz wiedzieć, być gotowy na nadejście swego końca? Koniecznie zobacz!!
Już niejednokrotnie słyszeliśmy, że ktoś opowiada lub pisze o śmierci. Skąd posiada takie informacje, skoro śmierć to koniec życia? Jednak jest wiele osób, które uważają, że wiedzą co jest po tamtej stronie, gdyż widziały to na własne oczy. Tak. Opisują swoją śmierć kliniczną. Z ich opisów o śmierci wynika, że to nie boli. Że widzieli siebie leżących na łożu śmierci z góry jako istoty już duchowe,ale nie do końca. Opisują śmierć jako coś niezwykłego, czego nie powinniśmy się bać. Opisując swoją śmierć kliniczną sprawiają wrażenie jakby nie chcieli z niej wracać. Jednak mówią, że jest tam coś co decyduje o tym kto może tam zostać, a kto kategorycznie wybrał nieodpowiedni moment na odwiedziny tamtej strony życia.
Opisy o śmierci klinicznej są niezwykle do siebie podobne. O tyle to intrygujące o ile zdamy sobie sprawę z faktu, iż opisują śmierć ludzie całkowicie sobie obcy. Pisanie o śmierci nie jest łatwe dla tych, którzy ją przeżyli. Spotykają się z ironią lub wręcz pohańbieniem swojej osoby. A oni chcą nam tylko powiedzieć, żebyśmy się nie bali umierać kiedy przyjdzie już nasz czas. Czemu więc im nie wierzymy? Ponieważ boimy się, że ich opisy o śmierci to tylko obrona naszego mózgu przed całkowitym zaśnięciem. Że to co nam mówią opisując śmierć to tylko ich fantazja na jej temat. Wiele osób jednak uważa,że mówią prawdę. Podsumowując temat: każdy z nas się kiedyś przekona co tam jest. Tylko czy każdy będzie miał szansę opisać swoją śmierć?
Już teraz możesz odkryć wszelkie karty swojej przyszłości. Interesuje Cię, co powinieneś robić w życiu? Do czego jesteś stworzony? Co wychodzi ci najlepiej? Dołącz do nas i poznaj swoje przeznaczenie. W każdym z nas kryją się indywidualne zdolności, trzeba je tyko odnaleźć. Pomożemy Ci w tym. Jeśli odczuwasz trudy codziennego dnia, to znaczy, że nie robisz tego, co naprawdę kochasz. Przeznaczenie jest tym, czego szukamy w życiu.
Chcę być aniołem śmierci .
Dziś w niebiosach znów otworzą się piękne srebrzyste wrota, zagrają trąbki, a ja anioł śmierci poszybuje w kierunku ziemi. Obserwuje Cię – Twoje małe i wielkie radości, smutki, jak dążysz do celu, jaki jesteś zabiegany, ile problemów starasz się rozwiązać nie myśląc czy ma to sens. Martwisz się o jutro, rozmawiasz ze znajomymi, planujesz następny dzień, weekend. Ja rozpostarłem swoje skrzydła i objąłem Cię, poczułeś chłód ale jednocześnie dziwny spokój i wyciszenie. W głowie masz obrazy co już dokonałeś, co Cie spotkało i myślisz co byś zmienił. Chwytam za dłoń swojego wybrańca i już rozumie, że inny świat go wzywa – ten lepszy, piękniejszy. Tam gdzie jego bliscy z dzieciństwa, przyjaciele ze szkolnej ławki. Przestają liczyć się już sprawy ziemskie, na skrzydłach śmierci unoszę Cię coraz wyżej i wyżej. Jeszcze gdzieś w oddali słychać płacz domowników, ale Ty już jesteś szczęśliwy. Będziemy kroczyć teraz wśród ogrodów, pól pełnych kwiatów... niesamowitych sadów. Towarzyszyć będę mu krótko, bo gdy niebiosa ponownie otworzą swoje bramy ja znów podam dłoń i uniosę wysoko. Może Ciebie tym razem...
Dbałość o zdrowie staje się dziś modą. Eco-jedzenie, rzucanie palenia, biegi i nordic walking to znajome hasła. A dieta? Pisze się o niej wszędzie – co prawda ze względu na zgrabną sylwetkę, ale czyż ta nie wpłynie na nasze... dobre - zdrowe poczucie? ; Może starasz się żyć zdrowo a może nie wiesz od czego zacząć? Jeśli jakość i długość Twojego życia jest dla ciebie ważna przejmij nad nim kontrolę! Sprawdź swoje mocne i słabe strony, aby zaplanować zmiany ku lepszemu, by cieszyć się zdrowiem, do którego sam się przyczynisz. Zmniejsz ryzyko chorób i postaw na zdrowy styl życia. Kalkulator Długości Życia pomoże Ci w rozeznaniu Twojej obecnej sytuacji. Oceni przewidywany czas życia przy uwzględnieniu głównych zagrożeń. Sprawdź wskazania - i bierz się do dzieła! Tyle marzeń zostało jeszcze do spełnienia!
Od najmłodszych lat marzysz żeby dorosnąć i wreszcie decydować sam o sobie. Czekasz na to i przygotowujesz się kilkanaście lat. Aż wreszcie jest. Kończysz 18 lat, dostajesz dowód osobisty. Zaczynasz zarabiać i spełniać swoje marzenia. Jesteś szczęśliwym człowiekiem. Podróżujesz, poznajesz mnóstwo nowych ludzi, nawiązujesz przyjaźnie i znajomości. Powodzenia!!!
Jak długo będę żyć?
Nastąpił przełom w badaniach nad czynnikami ryzyka śmierci!
Polski zespół naukowców opracował unikalny zestaw pytań, dzięki którym dowiesz się, kiedy umrzesz. Pewnie zastanawiasz się jak można określić jak długo będziesz żył jedynie dzięki prostemu testowi? Na początku również byłam sceptycznie nastawiona. Myślałam: Wielkie mi rzeczy, każdy głupi wie, że kiedy pije, pali, niezdrowo się odżywia umrze prędzej. Co to byłoby za życie, gdyby tak wszystkim się przejmować?. Okazało się jednak, że istnieją jeszcze inne czynniki, dzięki którym możemy dowiedzieć się jak długo będziemy żyć! Zdziwisz się, jak duży wpływ na datę śmierci ma nie tylko styl życia, ale i nasza budowa. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne predyspozycje do chorób, inną podatność na nałogi, każdy organizm inaczej znosi stres. To pierwszy test opracowany przez naukowców, którzy wzięli pod uwagę zarówno osobowość, styl życia, budowę ciała jak i relacje z innymi ludźmi aby precyzyjnie określić jak długo będziesz żył. Przekonaj się, ile czasu Ci zostało. Może nie jest jeszcze za późno, aby coś zmienić!
A gdyby tak poznać prawdę życia po śmierci? Porozumieć się z osobą znajdującą się w życiu wiecznym i wysłuchania co ma nam na ten temat do powiedzenia, zgodził byś się na takie ryzyko? No ale czekaj po co komuś normalnemu takie doświadczenia zapytało by wielu...
Już od dawna planujesz wypoczynek, lecz wciąż coś przeszkadza Ci w wyjeździe na urlop. Rodzinie poświęcasz zbyt mało czasu, bo w pracy masz urwanie głowy. Niektóre marzenia z dzieciństwa ciągle nie zostały spełnione, a zaległe obowiązki domowe nadal czekają. Twoja mama cały czas doprasza się, żebyś ją odwiedził, ale Ty zawsze mówisz, że nie masz czasu. A może obiecałeś dzieciom wspólną zabawę lub spacer? Przegapiłeś ważne dla Ciebie wydarzenia z powodu innych obowiązków? Nie przejmuj się, wszystko możesz nadrobić! Niespełnione marzenia? Plany, które ciągle czekają na realizację z powodu braku czasu? Nieuregulowane sprawy? Skorzystaj z obliczania długości życia i sprawdź, ile czasu Ci jeszcze zostało. Dzięki temu, skupisz się na ważnych dla Ciebie rzeczach i niczego nie będziesz żałował. Nie zwlekaj dowiedz się już teraz!

© 2008-2011 | vsevidno.com | email: admin@vsevidno.com | wszystkie prawa zastrzeżone |