zegar śmierci

5.08.1962 - zmarła MM. A Ty?! Sprawdź już dziś swoją datę śmierci!
data śmierci

Warto to przeczytać - to się tyczy każdego z nas!!!
Nikt tego nie wie, bo jak by człowiek wiedział, to by chciał spełnić swoje wszystkie najskrytsze marzenia. Nikt nie wie kiedy przyjdzie na niego kolej. Data śmierci nasza jest zapisana na górze i nikt jej nie zna. Kiedy przyjdzie czas śmierci i Bóg będzie nas chciał do siebie, to sam nas zabierze.
Każdy człowiek przynajmniej raz w życiu zastanawiał się nad swoją datą śmierci. Gdyby można było posiąść tą wiedzę zapewne świat wyglądałby inaczej. Ekscytacja i dreszczyk emocji na plecach, związane już z samą myślą o poznaniu tej tajemnicy, wydają się zrozumiałe.

Pytania fundamentalne - jak długie czeka mnie jeszcze życie?

Ile mam czasu na realizację swoich celów? ile mam czasu na bycie tu i teraz? - sprowadzają nas na ścieżkę rozważań filozoficzno-egzystencjalnych nad długością naszego życia w kontekście jego wartości i poczucia spełnienia. Pierwotne pytanie o datę śmierci traci dramatyczny wydźwięk w miarę rozwijania refleksji nad jakością życia. Podejmując próbę oceny jak długim życiem będziemy się cieszyć, bądź - w sytuacjach trudnych doświadczeń - jak długim życiem jeszcze będziemy się trapić, usiłujemy dokonywać racjonalnych analiz i obliczeń.

Wiadomości o pogrzebie i cmentarzach.

Info o przepowiednie.
Do najczęściej przyjmowanych kryteriów należy ocena genetycznych uwarunkowań (czy moja rodzina z dziada pradziada była długowieczna?), stylu życia, kondycji fizycznej, ogólnego stanu zdrowia. Wszystko to jednak pozostawia nas nadal bez precyzyjnej odpowiedzi. Ale czy jest coś złego w samej chęci odkrycia własnej daty śmierci?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad datą śmierci?

Nie tylko swoją, ale i osób Ci bliskich. Gdyby tak data ta była możliwa do przewidzenia, gdybyś teraz ją poznał, czy doceniłbyś swoje życie? Czy powiedziałbyś sobie, że przeżyłeś je tak jak chciałeś do tej pory? Czy znając datę śmierci bliskich Ci osób traktowałbyś je inaczej?
Żyjemy swoim życiem nie doceniając go, nie wiemy kiedy się skończy, a podświadomie jest to jedna z tych zagadek, które chcielibyśmy rozwiązać, bo kto nie chciałby wiedzieć ile zostało mu czasu. W dzisiejszym świecie czas jest na wagę złota, w każdej postaci. Każdy nie raz zastanawia się nad datą śmierci i przemijalnością życia. Odpowiedzi znajdujemy tylko dzięki ciekawości, bo to ona każe nam szukać odpowiedzi. Pomyśl jak wiele mógłbyś zaplanować znając długość życia! Co zostawić, jakie marzenie spełnić! Wiedza zawsze jest na wyciągnięcie ręki!

Koniecznie zobacz, jak długo będziesz żyć...

Jak grzyby po deszczu, pojawiają się w sieci portale, które po wprowadzeniu odpowiednich zmiennych, są w stanie podać nam datę naszej śmierci. Na pozór to niewinne zajęcie może przysporzyć delikwentowi więcej szkody, niż pożytku. Analizując nasz wiek, nawyki żywieniowe, skłonności genetyczne, częstotliwość uprawiania sporu, etc., program wyliczy potencjalną długość naszego życia. Wszystko idzie gładko, dopóki mamy do tego dystans. Problem pojawia się, gdy zaczniemy na ten temat intensywnie myśleć, bądź co gorsza wpadniemy w jakąś manię prześladowczą.
Lęk przed tym, co nieuniknione, może sprowadzić nas na obłędną ścieżkę autodestrukcyjną. Istnieje w psychologii zjawisko, tak zwanej samospełniającej się wyroczni, które sprowadzić można najkrócej do tezy: "to, jak myślisz o sobie i swojej przyszłości, wkrótce stanie się twoją rzeczywistością". Potęga podświadomości może przybliżyć nas do wyznaczonego celu, a im bliższa jest data naszej śmierci, tym większa wywołana tym histeria. Znane są przypadki ludzi, którzy bojąc się wyznaczonego dnia śmierci, zamknąwszy się w domu, padali ofiarą... wiszącego nad ich łóżkiem młotka. Jest to więc, bardzo ciekawa i przynosząca dreszczyk adrenaliny rozrywka...kalkulator długosci zycia motyw śmierci w literaturze i sztuce kim będziesz po śmierci - straszne historie - zegar miłości - zegar życia śmierć tragiczna życie po śmierci książka
przewidywana data śmierci - niewyjaśnione śmierci długość życia co jest po śmierci śmierć na boisku piłkarskim życie po życiu książka - zjawiska paranormalne
śmierć na drodze zdjęcia - smierc na drogach śmierć łóżeczkowa anioł śmierci film dopóki śmierć nas nie rozłączy szybka śmierć
ostatni wyrok śmierci w polsce najgłupsza śmierć śmierć i co dalej film o karze śmierci śmierć blog