zegar śmierci

Boisz się śmierci? My wiemy kiedy to będzie.
Wejdź i przygotuj się!.. na kalkulator śmierci

Śmierć to stan charakteryzujący się ustaniem oznak życia, spowodowany nieodwracalnym zachwianiem równowagi funkcjonalnej i załamaniem wewnętrznej organizacji ustroju. Można wyróżnić kilka rodzajów śmierci, ze względu na czynniki, które ją spowodowały:

* śmierć fizjologiczna – następuje wskutek procesów starzenia się (śmierć powolna),
* śmierć z przyczyn chorobowych – następuje z powodu choroby,
* śmierć gwałtowna – w następstwie urazu (mechanicznego, chemicznego, termicznego, radiacyjnego)

Ze względu na szybkość zgonu podział jest następujący:

* śmierć powolna – zgon poprzedzony jest agonią trwającą od kilku minut do wielu godzin,
* śmierć nagła – do zgonu dochodzi natychmiast – w ciągu kilku sekund.

Najczęstsze przyczyny zgonów:
W Polsce najczęstszymi przyczynami zgonów są choroby serca (48% wszystkich zgonów), choroby nowotworowe (23%) oraz urazy i zatrucia (8%).

Wiadomości o pogrzebie i cmentarzach.

Info o przepowiednie.
Przez stulecia obowiązywała tzw. tradycyjna definicja śmierci. Według niej śmierć człowieka następowała w momencie ustania wszelkiej czynności oddechowej oraz krążenia, przy czym za dokładny moment śmierci zazwyczaj uznawano ostatni oddech lub częściej ostatnie wysłuchane uderzenie serca.
Gdy byśmy mogli wiedzieć kiedy to nas spotka ale przez wieki żadna osoba nie wymyśliła kalkulatora śmierci, by obliczyć nasze istnienie na ziemi.
Na twoją długość życia wpływają następujące czynniki np. takie jak:
- kawa
- alkohol
- papierosy
- narkotyki (te najbardziej są niebezpieczne)
Nie wiem czy wiesz, ale wypalenie jednego papierosa skraca Twoje życie o jeden dzień...
Również od twojej długości życia i daty śmierci zależą:
- stres
- sposób Twojego życia w jakim żyjesz...
- odpowiednie odżywianie się

A jak wiemy to każdy z nas chciałby żyć całą wieczność...
Zrobić coś czego niedane mu było wcześniej...

Kalkulator śmierci pokaże Ci w przybliżeniu datę Twojego zgonu.


Będziesz wiedział na czym stoisz, co możesz jeszcze zrobić, a czego nie zrobić.
Tu nie będziesz miał 100% pewności, ze akurat w ten dzień umrzesz...
Moja mała rada:
* jak palisz - rzuć lub ogranicz palenie
* ogranicz alkohol
* zdrowo się odżywiaj
* pij dużo płynów

A na pewno będziesz żył dużo więcej. Zapamiętaj!!!
Jeden papieros wypalany skraca Twoje życie o Jeden Dzień...
Zapraszamy Do wykonania testu DATA SMIERCI.

Długość życia ludzkiego zależy od różnych czynników, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Na niektóre z nich mamy wpływ, na inne, niestety, nie. Można, jednak się pokusić o wyliczenie daty naszej śmierci używając „kalkulatora śmierci”. Brzmi nieźle, prawda? To coś, jak test na inteligencję, tylko że stawką jest nasze życie, ups, nasza śmierć. Trzeba sobie odpowiedzieć na pewne pytania dotyczące naszego życia, naszych nawyków. Czy jestem wysportowany, czy lubię różne używki, czy mam stresującą pracę? A może w mojej rodzinie są jakieś przewlekłe choroby lub nieszczęśliwe wypadki? Nie każdy ma szczęście żyć długo, ale też nie każdy umie dobrze wykorzystać dane mu życie. Czy nie lepiej, by było wiedzieć, ile czasu nam zostało i próbować go sensownie wykorzystać? Spróbuj, a nie pożałujesz! Może właśnie kalkulator śmierci odmieni twoje życie na lepsze. Docenisz każdą chwilę, każdy dzień i będziesz szczęśliwszy niż byłeś.

Od dłuższego czasu głośno jest o tak zwanych: "Kalkulatorach Śmierci". Czy jest w tym ziarno prawdy? W jaki sposób po podaniu daty urodzenia można obliczyć datę własnej śmierci i czy w ogóle jest to możliwe? Zwykła aplikacja, czy dzieło natchnionego medium? Sprawdź, ile procent ludzkości chciałoby w ogóle wiedzieć kiedy umrze lub kiedy umrą jego znajomi. Dowiedz się już dziś wszystkiego o śmierci z artykułu w najnowszej gazecie FOKUS.

Motywem przewodnim najnowszego numeru jest właśnie śmierć i wszystko związane ze śmiercią. Czy ludzie wciąż boją śmierci, czy wręcz przeciwnie, drwią z niej i próbują na niej zarobić? W numerze wywiady z ludźmi, którzy podają się za wróżbitów, jak i z takimi, którzy próbują ją zrozumieć i uważają się za prawdziwe medium słyszące z zaświatów. Dodatkowo do gazety dołączony jest kod do pobrania darmowego: "Kalkulatora Śmierci". Sprawdź wszystkie mity i fakty związane z umieraniem w nowym FOKUSIE.kalkulator długosci zycia motyw śmierci w literaturze i sztuce kim będziesz po śmierci - straszne historie - zegar miłości - zegar życia śmierć tragiczna życie po śmierci książka
przewidywana data śmierci - niewyjaśnione śmierci długość życia co jest po śmierci śmierć na boisku piłkarskim życie po życiu książka - zjawiska paranormalne
śmierć na drodze zdjęcia - smierc na drogach śmierć łóżeczkowa anioł śmierci film dopóki śmierć nas nie rozłączy szybka śmierć
ostatni wyrok śmierci w polsce najgłupsza śmierć śmierć i co dalej film o karze śmierci śmierć blog