zegar śmierci

Śmierć już Cię nie zaskoczy, poznaj jej datę!
A śmierć nas nie rozłączy?

Nie raz, nie dwa, będąc na ślubie kogoś z rodziny bądź przyjaciół, słyszymy piękne słowa przysięgi małżeńskiej, a w nich wyjątkowy fragment: "póki śmierć nas nie rozłączy". No właśnie, póki nie rozłączy, a co jeśli stanie się inaczej? Rzadko kto, zaczynając nowe życie, na ślubnym kobiercu, zastanawia się nad wagą tych słów.
Wiedzieć kiedy nastąpi ten dzień śmierci, aby móc się w jakiś sposób do tego przygotować? Posprzątać w mieszkaniu, pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy, odkładane z dnia na dzień z powodu braku czasu, odpowiedzieć w końcu "Dzień dobry" wścibskiej sąsiadce, na którą do tej pory nie mogliśmy patrzeć?
Czy aby czasem nie chcieli byśmy jeszcze chociażby minuty, aby zdążyć powiedzieć komuś, jak bardzo jest dla nas ważny i jak bardzo go kochamy, zanim on siądzie przy nas, na szpitalnym łóżku, bądź przyklęknie nad naszym grobem i szepcząc powtórzy słowa przysięgi..."póki śmierć nas nie rozłączy"?
Wejdź i sprawdź, co na ten temat myślą inni. Na pewno będziesz miał możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi czytelnikami.


Czymże jest miłość?

Miłość, to silna więź między dwojgiem ludzi, która łącząc ich na całe życie zmusza do wielu poświęceń i wyrzeczeń, jest cudownym uczuciem na które każdy z nas oczekuje z niecierpliwością. W wielu piosenkach słyszymy "śmierć nas nigdy nie rozłączy" - co świadczy o tym, że to niesamowite uczucie nie jest nam obce. Niektórzy z nas nie potrafią sobie tego wyobrazić, jednak gdy spotkamy wreszcie tą drugą połówkę, możemy zrobić dla niej wszystko, wszystko aby była szczęśliwa, jesteśmy nawet w stanie poświęcić dla niej nasze życie, gdyż miłość jest bezinteresowna.
Pomyślmy, czym byłby świat bez miłości? Miłość może spotkać każdego, niezależnie od wieku, wyznania oraz pochodzenia, nie wybiera ludzi, może spotkać każdego z nas, może złapać nas w swoje sidła. Chyba każdy z nas doświadczył te cudowne uczucie "motylków w brzuchu" oraz "błyszczących oczu" niczym iskierki na niebie. To uczucie najwyższe z najwyższych, to uczucie, które jest silniejsze od śmierci, niezwyciężone, które przetrwa wszystko, którego śmierć nigdy nie rozłączy i nie zniszczy.kalkulator długosci zycia motyw śmierci w literaturze i sztuce kim będziesz po śmierci - straszne historie - zegar miłości - zegar życia śmierć tragiczna życie po śmierci książka
przewidywana data śmierci - niewyjaśnione śmierci długość życia co jest po śmierci śmierć na boisku piłkarskim życie po życiu książka - zjawiska paranormalne
śmierć na drodze zdjęcia - smierc na drogach śmierć łóżeczkowa anioł śmierci film dopóki śmierć nas nie rozłączy szybka śmierć
ostatni wyrok śmierci w polsce najgłupsza śmierć śmierć i co dalej film o karze śmierci śmierć blog